Szlabany


Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala nam również zaoferować Państwu wysokiej jakości szlabany wjazdowe. Prezentowane produkty elektromechaniczne mogą być wykorzystane do zabezpieczenia parkingów, dróg wewnętrznych, autosalonów, autostrad czy też zakładów przemysłowych przed wjazdem osób nieuprawnionych lub do sterowania ruchem, tak przez dyżurnego na bramie wjazdowej jak i automatycznie podpinając szlaban do wew. systemu sterującego zabezpieczeniem danego zakładu. Proponujemy kilka modeli barier (w zależności od dł. ramienia), które odznaczają się przede wszystkim niezawodnością działania, estetycznym wyglądem a także dużą trwałością.

Charakterystyka szlabanów elektromechanicznych


Oferowane przez nas szlabany elektromechaniczne są jednostkami sprawdzonymi już w wielu dziedzinach życia i przy odpowiednim dbaniu o jakość ich działania w postaci systematycznych, zalecanych przez producenta, przeglądach wykonanych przez wykwalifikowanych serwisantów posiadających licencję producenta, urządzenia te mogą pracować przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek napraw. Wszystkie elementy barierek zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed pojawieniem się korozji (aluminium, stal nierdzewna, malowanie proszkowe), a jakościowe mechanizmy i przekładnie gwarantują sprawne działanie urządzenia nawet w bardzo ruchliwych miejscach (bardzo duża częstotliwość działania).

Niezawodność pracy rogatki


Prezentowane szlabany charakteryzują się wysoką odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, np. mrozy, opady deszczu czy też śniegu. Dzięki możliwości zamontowania akumulatora (opcja) istnieje możliwość dalszego użytkowania szlabanu nawet w przypadku wystąpienia przerwy w dostawie prądu. Dodatkowo oferowane barierki zostały wyposażone w mechanizm odblokowania awaryjnego, który może odblokować rogatkę w każdej chwili również w przypadku zaniku energii elektrycznej. Dodatkowo wszystkie modele wyposażamy w urządzenia zabezpieczające (fotokomórki, pętle indukcyjne), sterujące, np. piloty, karty kodowe, klawiatury kodowe czy aplikacje na telefon (czytaj podstrona - iGate III). Możemy również zamontować czytnik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych, który otworzy szlaban w sytuacjach awaryjnych przy konieczności wjazdu samochodu uprzywilejowanego z włączonymi sygnałami alarmowymi (pogotowie, straż, policja, itp.).

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania modelu szlabanu najbardziej spełniającego Państwa oczekiwania. Każdy z produktów został wyposażony w elementy odblaskowe chroniące rogatki przed uszkodzeniem. Prezentowane modele odznaczają się bardzo szybkim działaniem i ich otwarcie następuje od 1,5 do 3 sekund (w zależności od dł. ramienia). Oferowane przez nas szlabany możemy uzbroić w ramiona o dł. od 3 do 9 metrów, które mogą być dodatkowo uzbrojone w oświetlenie ostrzegawcze (led) na całej dł. ramienia. W zależności od dł. ramienia jest możliwość zamontowania podpory ramienia ruchomej, podwieszanej pod ramie, lub stałej montowanej w podłożu.

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK