Piłkochwyty

W imieniu współwłaściciela naszej firmy, wielokrotnego kapitana Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz dwukrotnego zdobywcy tyt. Mistrza Polski z drużyną Polonii Bytom (pierwszego klubu, który reprezentował Śląsk w europejskich pucharach) i dwukrotnego króla strzelców I ligi, Pana Jana Liberdy, mam przyjemność zaproponować Państwu piłkochwyty wykonane z nowoczesnych systemów ogrodzeniowych typu TOK oraz z siatek polipropylenowych o różnych grubościach splotu, wielkościach oczek i kolorach, odpornych na warunki atmosferyczne i promienie UV. To doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju boiska i orliki przy szkołach, salach gimnastycznych czy też obiektach sportowych.

Szerokie możliwości budowy piłkochwytów powodują, że mogą one być wykonywane np. w formie hybrydy (u dołu ogrodzenie TOK, a od góry siatka polipropylenowa), zamontowane w linii ogrodzenia okalającego boisko lub jako niezależne elementy z samej siatki polipropylenowej, zawieszonej na osobnych słupach stalowych lub aluminiowych, specjalnie do tego celu przystosowanych, zamontowanych w miejscach newralgicznych, np. za bramkami, koszami lub montowane dookoła boiska, zamiast ogrodzenia standardowego.

Z siatek tych wykonujemy nie tylko piłkochwyty, ale również różnego rodzaju zabezpieczenia, np. okien, drzwi, lamp, trybun itp. jak również przegrody na dużych halach sportowych. Nasze produkty dostarczamy nie tylko na Śląsk, ale także do pozostałych regionów Polski, a nawet na rynki Europy Zachodniej. Świadczy to o najwyższej jakości i funkcjonalności naszych piłkochwytów, które gwarantują zachowanie pełnego bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów.

Przykładowe realizacje

realizacja 1 realizacja 2 realizacja 3 realizacja 4 realizacja 5 realizacja 6

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK