Piłkochwyty

W imieniu współwłaściciela naszej firmy, wielokrotnego kapitana Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz dwukrotnego zdobywcy tyt. Mistrza Polski z drużyną Polonii Bytom (pierwszego klubu, który reprezentował Śląsk w europejskich pucharach) i dwukrotnego króla strzelców I ligi, Pana Jana Liberdy, mam przyjemność zaproponować Państwu piłkochwyty wykonane z nowoczesnych systemów ogrodzeniowych typu TOK oraz z siatek polipropylenowych o różnych grubościach splotu, wielkościach oczek i kolorach, odpornych na warunki atmosferyczne i promienie UV. To doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju boiska i orliki przy szkołach, salach gimnastycznych czy też obiektach sportowych.

Szerokie możliwości budowy piłkochwytów powodują, że mogą one być wykonywane np. w formie hybrydy (u dołu ogrodzenie TOK, a od góry siatka polipropylenowa), zamontowane w linii ogrodzenia okalającego boisko lub jako niezależne elementy z samej siatki polipropylenowej, zawieszonej na osobnych słupach stalowych lub aluminiowych, specjalnie do tego celu przystosowanych, zamontowanych w miejscach newralgicznych, np. za bramkami, koszami lub montowane dookoła boiska, zamiast ogrodzenia standardowego.

Z siatek tych wykonujemy nie tylko piłkochwyty, ale również różnego rodzaju zabezpieczenia, np. okien, drzwi, lamp, trybun itp. jak również przegrody na dużych halach sportowych. Nasze produkty dostarczamy nie tylko na Śląsk, ale także do pozostałych regionów Polski, a nawet na rynki Europy Zachodniej. Świadczy to o najwyższej jakości i funkcjonalności naszych piłkochwytów, które gwarantują zachowanie pełnego bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów.

Siatka polipropylenowa - zastosowanie

Oczywiście głównym zastosowaniem siatki polipropylenowej są piłkochwyty. Ich niezwykła wytrzymałość na jakiekolwiek uszkodzenia sprawia, że stanowią skuteczną ochronę nawet w przypadku znacznych prędkości, z jakimi piłki w nie uderzają.

Najczęściej wykorzystuje się je jako sportowe ogrodzenia boisk czy zabezpieczenie oświetlenia oraz okien na sali gimnastycznej. W zależności od potrzeb, można je dowolnie łączyć z innymi segmentami, np. ogrodzeniami panelowymi, ścianą, itp.

Jako producent piłkochwytów możemy zapewnić, że parametry oferowanych przez nas materiałów są tak świetne, że ich zastosowanie może być znacznie szersze. Można je zamontować np. jako ochronę na schodach lub łóżeczkach dla dzieci. Odpowiednio dobrane modele będą się świetnie prezentować na balustradach, a jednocześnie pozwolą uniknąć nieszczęśliwych wypadków.

Oprócz tego siatka polipropylenowa świetnie sprawdzi się nie tylko na boisku i w domu, ale także w ogrodzie. Można ją wykorzystać jako zabezpieczenie oczka wodnego, a także ochronić nasze uprawy przed wizytami niechcianych gości.

Cena tego typu rozwiązań jest na tyle atrakcyjna, że stanowią one skuteczny i ekonomiczny sposób zabezpieczenia wielu powierzchni.

realizacja 1 realizacja 2 realizacja 3 realizacja 4 realizacja 5 realizacja 6

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK