Pergole

Wśród pełnej gamy produktów do zabezpieczeń obiektów, firm, itp., mamy również w TELIMIE produkt mający za zadanie ozdobić Państwa posesję, firmę, czy też infrastrukturę, np; osiedla, czy działki rekreacyjnej. Możliwości zastosowania jest bardzo wiele.

Produktem tym są PERGOLE, wykonane w podobnej technologii jak ogrodzenia kratowe typu TOK. Elementy, z których są one wykonane można w dowolny sposób łączyć ze sobą, w każdej chwili zmieniać istniejącą konfigurację, w zależności od potrzeb, aż do uzyskania żądanego efektu. Konstrukcja PERGOLI umożliwiają zdobienie ich różnego rodzaju pnączami, które dają wyjątkowy efekt wizualny.

W zależności od podłoża, są stosowane różnego rodzaju kotwy pozwalające na montaż praktycznie w każdym terenie. Estetyczna i pełna wdzięku konstrukcja może być, podobnie jak pozostałe produkty TELIMY, ocynkowana lub pomalowana proszkowo (pełna gama kolorów) i w ten sposób zabezpieczona antykorozyjnie na wiele lat nadając przy tym całości atrakcyjnego wyglądu. Wysoka jakość wykonywanych przez TELIMĘ produktów zaspokoi w pełni Państwa oczekiwania w zakresie estetyki i bezpieczeństwa.

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK