Ogrodzenia panelowe


Czym są ogrodzenia systemowe

Jednymi z najbardziej popularnych konstrukcji, wykorzystywanych podczas wyznaczania granic posesji prywatnej lub firmowej, są ogrodzenia systemowe. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, estetyczne, a także wyjątkowo łatwe w montażu. Składają się z paneli, wykonanych ze stalowej siatki, pokrytej warstwą lakieru proszkowego w dowolnym kolorze z palety RAL. Poszczególne elementy łączone są ze sobą za pomocą specjalnych słupków. Oferowane przez nas konstrukcje świetnie sprawdzą się przede wszystkim w przypadku różnego rodzaju sklepów, firm, supermarketów czy zakładów produkcyjnych.

Zastosowanie paneli ogrodzeniowych

Ze względu na szerokie możliwości konfiguracji oraz łatwość montażu proponowane przez nas panele ogrodzeniowe mają niezwykle szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać w przypadku posesji prywatnych, jak i przemysłowych. W pierwszym przypadku warto wybrać warianty o nieco węższych prętach, które z kolei bardziej estetyczne. Przy posesjach przemysłowych lepiej sprawdzą się grubsze i sztywniejsze rozwiązania. Będą one bardziej odporne na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego nasze konstrukcje świetnie sprawdzą się w przypadku obiektów sportowych, rekreacyjnych czy budynków użyteczności publicznej.


Właściwe zabezpieczenie terenu ma szczególnie duże znaczenie przy obiektach przemysłowych, czy też na placach budowy. To właśnie tam najczęściej pracuje się z ciężkimi maszynami i narzędziami, które mogłyby zagrozić życiu osób trzecich. Jednak można tego łatwo uniknąć poprzez skorzystanie z produkowanego przez naszą firmę rozwiązania, jakim są ogrodzenia panelowe.

Jakość ogrodzeń panelowych


Zapewniamy, że nasze panele są wyjątkowo stabilne oraz solidne. Nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym, czy też warunkom atmosferycznym. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, a także unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, systemy wyróżniają się stabilnością w każdych warunkach.
Proponowane ogrodzenia systemowe posiadają również doskonałe walory estetyczne, dzięki jednolitej, metalowej powłoce, a także prostemu wzornictwu.


Producent TELIMA wykonuje ogrodzenia panelowe, które znajdują zastosowanie przy obiektach przemysłowych i usługowo-handlowych o dowolnej wielkości, działkach, a także na przy placach budowy. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowskich Górach, jednak produkowane przez nas systemy polecamy Klientom z całego województwa śląskiego.

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK