Ogrodzenia panelowe


Właściwe zabezpieczenie terenu ma szczególnie duże znaczenie przy obiektach przemysłowych, czy też na placach budowy. To właśnie tam najczęściej pracuje się z ciężkimi maszynami i narzędziami, które mogłyby zagrozić życiu osób trzecich. Jednak można tego łatwo uniknąć poprzez skorzystanie z produkowanego przez naszą firmę rozwiązania, jakim są ogrodzenia panelowe.

Zapewniamy, że nasze panele są wyjątkowo stabilne oraz solidne. Nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym, czy też warunkom atmosferycznym. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, a także unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, systemy wyróżniają się stabilnością w każdych warunkach.
Proponowane ogrodzenia systemowe posiadają również doskonałe walory estetyczne, dzięki jednolitej, metalowej powłoce, a także prostemu wzornictwu.


Producent TELIMA wykonuje ogrodzenia panelowe, które znajdują zastosowanie przy obiektach przemysłowych i usługowo-handlowych o dowolnej wielkości, działkach, a także na przy placach budowy. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowskich Górach, jednak produkowane przez nas systemy polecamy Klientom z całego województwa śląskiego.

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK