Ogrodzenia przemysłowe


Zastosowanie ogrodzeń przemysłowych

Niezależnie od tego, jakie przeznaczenie ma dany budynek, niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie posesji przed wstępem nieupoważnionych osób. Solidne ogrodzenie wyznacza również granice danego obszaru. Dlatego też warto wybrać konstrukcję, która wyróżni się nie tylko wytrzymałością, ale także estetycznym wyglądem.

W naszej firmie wykonujemy niezawodne ogrodzenia przemysłowe, które sprawdzą się zarówno na posesjach prywatnych, jak i wokół warsztatów, centrów handlowych, fabryk czy zakładów produkcyjnych.


Jakość ogrodzeń systemowych

Oferowane przez nas konstrukcję mają budowę panelową, lub inaczej zwaną systemową. Jest to niewątpliwym atutem, bowiem pozwala uzyskać dowolny kształt całego ogrodzenia. Jednocześnie gwarantuje wyjątkowo prosty montaż.

Każdy panel konstrukcji wykonany jest z solidnej, stalowej siatki, wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne, jak również niekorzystne warunki zewnętrzne (w tym wilgoć, skrajne temperatury czy nadmierne promieniowanie słoneczne). Standardowo wykonana przez nas konstrukcja pokrywana jest warstwą lakieru proszkowego w dowolnym kolorze palety RAL. Decyduje o nim oczywiście klient.

Przemysłowe ogrodzenia systemowe dostępne są w przedziale wysokości 1,80-2,20m. Pozwala to wybrać wariant, który będzie idealnie dopasowany do danej posesji.

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK