Bramy ogrodzeniowe przesuwne

Aby odpowiednio ochronić posesję swojego domu bądź firmy, należy skorzystać z niezawodnych rozwiązań, które będzie służyć Ci przez wiele lat. W naszej firmie proponujemy sprawdzone, przesuwne bramy ogrodzeniowe tworzone na indywidualne zamówienie. Są one dostępne w wielu wariantach, co pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

brama przesuwna

Do produkcji naszego asortymentu wykorzystywane są znakomitej jakości materiały oraz sprzęt znanych i renomowanych firm. Dzięki temu odznacza się on precyzyjnym wykonaniem oraz wysoką wytrzymałością nawet po wielu latach użytkowania.

Przesuwne bramy ogrodzeniowe umożliwiają zabezpieczenie dużych rozmiarów wjazdu oraz znaczną oszczędność miejsca. Podobnie jak w przypadku pozostałych elementów ogrodzenia, ich wiekowość i wypełnienie dostosowywane są do wytycznych Klienta, aby mogły komponować się z aranżacją całego otoczenia, w zależności od jego specyfiki. Nasze produkty mogą zabezpieczać wejście na teren posesji domu jednorodzinnego, osiedla mieszkaniowego, zakładu przemysłowego czy też obiektu usługowego. Do zabezpieczenia naszych przesuwnych bram ogrodzeniowych stosujemy metodę cynkowania lub malowania proszkowego, dzięki czemu są one odporne na korozję, a dodatkowo spełniają wszelkie wymagania dotyczącego tego typu produktów. Polecamy zainstalowanie napędu elektrycznego, który sprawi, że ich codzienne użytkowanie będzie o wiele szybsze, łatwiejsze a przez to niezwykle komfortowe.

Szczegółowe informacje na temat napędów, w jakie mogą być wyposażone nasze produkty, znajdziecie Państwo TUTAJ. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas rozwiązań, skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz pomożemy dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. TUTAJ.

Przykładowe realizacje

realizacja 1 realizacja 2 realizacja 3 realizacja 4 realizacja 5 realizacja 6 realizacja 7 realizacja 8 realizacja 9

Zaufali nam:

Telima Sp. z o.o.

Siedziba firmy: 42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 36

Telefon / Fax: (32) 285 39 65

E-mail: firma@telima.pl

szczegóły
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK